BINGA-BONGA

CINA, KITAJSKA

« Older   Newer »
  Share  
BINGA-BONGA
view post Posted on 11/5/2006, 15:10 by: BINGA-BONGA
Avatar

ADMINISTRATOR

Group:
Administrator
Posts:
13,341
Location:
TRIESTE

Status:



imageimage

Un carissimo saluto da dr. Zhao Ning Jun.
En dragi pozdrav od ....



Pa se tole pove: dr. ing. itd... se SME UPORABLJATI samo v sluzbi in NE KAR TAKO, ko se eden med ljudmi predstavi ... dober dan ,sem dr., ing . ...ta pa ta... Izrecno mi je prepovedal, da ne napisem dr., toda .... Tudi jaz sem tega mnenja. Ce se ti eden predstavi kot dr., ga takoj drugace zacnete gledati in se vam zdi, da ste nekako pocasceni. Pa mi povejte: vsi ti rudarji, peki..., ki nam dajejo osnove za zivljenje ALI SI ONI NE ZASLUZIJO SPOSTOVANJA?

Ogled Prepovedanega mesta v Pekingu stane 100 yenov, cca 10 €, to pa je ogromno za enega povprecnega Kitajca, skoraj pol place. Zdaj je vse drago tudi tam.


E vi dico ancora questo: dr. ing. .... NON SI DEVE UTILIZZARE soltanto sul lavoro e NON così, ogni giorno, quando ti presenti .... buongiorno, sono dr. ing.... NO è NO! Mi ha detto che non devo aggiungere dr., ma io..... Anch'io penso così! Quanto ti presentano un dr., lo guardi diversamente e ti sembri anche più onorato, perchè conosci una persona così importante. Dittemi: ma minatori, panetrieri..., tutti quelli che ci danno da vivere, ESSI NON SI MERITANO un RISPETTO?

Una visita della Città Proibita a Pechino costa 100 yen, cca 10 €, e questo è troppo per un cinese, quasi una paga. Adesso è tutto caro in Cina!
 
Web  Top
29 replies since 4/1/2006, 21:05   3693 views
  Share