BINGA-BONGA

ARTE ITALIANA, SCULTORI, PITTORI, SCRITTORI, POETI...., ITALIJANSKA UMETNOST, KIPARJI, SLIKARJI, PISATELJI, POETI....

« Older   Newer »
  Share  
BINGA-BONGA
view post Posted on 5/1/2006, 01:07 by: BINGA-BONGA
Avatar

ADMINISTRATOR

Group:
Administrator
Posts:
13,342
Location:
TRIESTE

Status:


RABARAMA



1969 - Rim. Diplomira na Liceo artistico Statale di Treviso in na Scuola di Scultura dell’Accademia di Belle Arti - Venezia.
Njena kariera se je zacela ze od malega, ko so njene umetnosti krasile evropske galerije in to z visokimi ocenami. 1990 je izbrana za predstavnico italijanske umetnosti na Mednarodnem konkurzu iz lesa v Mehiki. Potem ima razstavo v Busacca Gallery - Philadelphija. V tem letu razstavlja tudi v Franciji, Mehiki, Ameriki, Svici, Miamiju pa tudi v umetniskih galerijah po Italiji. 1997 se udelezi razstave "L’Anima e le Forme, scultori in fonderia", organizirane v Museju Civico Archeologico di Bologna.

Njeni kipi so majhni ali pa velikanski, vsi delani iz brona, pozlaceni, prekrasnih prelivajocih se barv, vse narejeno v stilu puzle. Zaenkrat toliko, drugic pa naprej!


image image

image image

image

image image image

image

image

image

imageimage



RABARAMA - velika umetnica iz RIMA - Barvast bron - 18-43-21 cm - 7.000 €

image

RABARAMA, rojena 1969, TAKE KIPE, KOT ONA DELA, jih se ni noben na svetu!

image

Trans-mutazione je 5-metrski kip pred Obcinsko palacu v Shanghaju na Ljudskem trgu!



RABARAMA - Bronast kip - AMATEA - 40/21/32 cm - 8.000€ + Slika 75/95 cm – 6.800 €

imageimage

image image



CITAZIONE
(name='seal' post='607820' date='2. Jan 2006 ob 11:44']
za tole RABARAMO (Paola Epifani) sm pa že slišal oz. zasledil na tv(sm gledu eno reportažo)
ja res je umetnica pa tud zanimivo mistiriozno sexy ženska je...

LEPA, PAMETNA, ORIGINALNA UMETNICA!



CITAZIONE
(name='free' post='607843' date='2. Jan 2006 ob 12:06']
vsec mi je njen expression. realisticna je!  :palec:
hkrati pa njen realizem, kljub temu, da je zalostnen, kakor je beden na nek nacin svet vsebuje igro!

Igra in zmetnost, kreativnost v bednem okolju!  Ali tako prinasa, ali na tak nacin prinasa v nase zivljenje luc?
ali nam tako sporoca in ozavesca? Verjetno DA! :palec: V temi najdi in prizgi luc, kajti ta bo najbolj svetila!  
Uzri se v svojem ogledalu in se sprejmi. Potem se bos lahko igral!  ---------

CITAZIONE
( name='free' post='607968' date='2. Jan 2006 ob 14:58']
no, men ni glih sile no... po videzu se mi zdi cist povprecna. njena dela pa so tudi meni posebna! --------



CITAZIONE
( name='free' post='607988' date='2. Jan 2006 ob 15:23']
ti si kr neki zmisls, ce se kdo drgac misl kt ti  - men so inteligentne zenske vsekakor bolj zanimive kokr manjinteligentne kakopak  ce je mocnejsa je ponavadi le prednost, ker se v partnerstvu moc ponavadi itak deli
kar pa seal misli je pa itak njegova stvar!-----



CITAZIONE
(name='DIANA:)' post='607969' date='2. Jan 2006 ob 15:01']
fajn ta bananarama. mi je všeč njen image
Aja, zdej ti je pa vsec!  Mal prej si jo pa simfala!



image
image

RABARAMA

image image


imageimage

imageimage



Pinka! Poglej tale kip, vse iz brona pa les vmes. Meni sploh ni jasno, kako je mozno kaj takega narediti. Ves kako hitro jih dela! Ko bos enkrat prisla k meni v TS, ti bom pokazala kaseto, ker sem snemala s tv, ko so njene umetnine prodajali.

imageimage

image image

image [b]Npr. tale ROZA je visoka 30 x 22 cm, ljubke umetnine, ki so pred desetimi leti kostale od 400 do 700.000 lir, zdaj pa od 4.000 do 8.000 € prav ta majhne!



CITAZIONE
(name='Pinka' date='3. Jan 2006 ob 11:53' post='608808']
Tale RABARAMA je pa res kul umetnica pa tud zelo simpatična ženska deluje.....



CITAZIONE
(name='Mystica' date='3. Jan 2006 ob 14:12' post='609002']
[Ampak tale je pa res carica.  Pa sploh še nisem prej nikoli slišala zanjo. Pa še dobro zgleda.



Mystica! Hvala v njenem imenu!
Ves, sem jezna! Rai + Mediaset nikoli nic ne objavijo! To kar vidim od nje je od lokalnih brezveznih tv postaj!
Sem ze pisala na Rai + Mediaset, da jih ni sram, da nic ne objavljajo od nej! Pa se mi zdi,da so ljubosumni,
ker je punca mlada in lepa pa se vrhunska umetnica!


RABARAMA

imageimage



image


Edited by BINGA-BONGA - 20/3/2007, 16:08
 
Web  Top
11 replies since 5/1/2006, 00:44   2739 views
  Share